Visas kategorijas

Jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi

Zhuzhou Lifa Cemented Carbide Industrial Co Ltd piedalījās 18. CIMT izstādē

Laiks: 2023-04-20 Rezultāti: 53

CIMT (China International Machine Tool Show) ir viena no pasaulē lielākajām un ietekmīgākajām darbgaldu un ražošanas tehnoloģiju izstādēm Āzijā. Tas notiek reizi divos gados Pekinā, Ķīnā un piesaista izstādes dalībniekus, tirdzniecības apmeklētājus un nozares ekspertus no visas pasaules. Izstādi organizē Ķīnas darbgaldu un instrumentu būvētāju asociācija (CMTBA), un tā piedāvā nozīmīgu platformu biznesa uzsākšanai, tīklu veidošanai un informācijas apmaiņai darbgaldu nozarē. CIMT iepazīstina ar jaunākajām tehnoloģijām, inovācijām un tendencēm darbgaldu jomā, tostarp CNC darbgaldi, slīpmašīnas, frēzmašīnas, virpas, urbjmašīnas, griezējinstrumenti, metroloģija, vadības sistēmas un piederumi. Tas ir paredzēts profesionāļiem no automobiļu, kosmosa, enerģētikas, elektronikas, medicīnas tehnoloģiju un citu nozaru, kas izmanto darbgaldus. Papildus izstādei CIMT piedāvā arī plašu atbalsta programmu, kas sastāv no konferencēm, semināriem, darbnīcām un tehniskām prezentācijām. Šeit eksperti un nozares pārstāvji var dalīties savās zināšanās, apspriest aktuālos izaicinājumus un iespējas, kā arī uzzināt par jaunākajām norisēm tirgū. Gadu gaitā CIMT ir attīstījies par nozīmīgu darbgaldu nozares notikumu un piedāvā gan nacionālajiem, gan starptautiskajiem izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem lielisku iespēju veidot biznesa attiecības, veicināt sadarbību, kā arī uzzināt par jaunākajiem sasniegumiem un tehnoloģijām darbgaldu jomā. .

wps1_副本

Zhuzhou Lifa Cemented Carbide Industrial Co Ltd piedalījās 18. Ķīnas starptautiskajā darbgaldu izstādē. Mūsu stends Nr. E8-B412. piesaistīja daudzus izplatītājus un galalietotājus gan mājās, gan ārvalstīs, lai sazinātos ar mums un uzzinātu vairāk par mūsu karbīda ieliktņi izstādes vietā. Daži klienti arī iegādājās paraugus izmēģinājumam. Ceram, ka mūsu produkti nākotnē varēs ieņemt lielāku tirgus daļu,

wps2_副本
wps3_副本
wps4_副本
wps5_副本
wps6_副本
wps7_副本

CIMT Ķīnas starptautiskā darbgaldu izstāde notiek reizi divos gados un līdz ar to jau 19. reizi iepriekš 2025. gada aprīlī Pekinā. Tad jūs sagaidīs Zhuzhou Lifa Cemented Carbide Industrial Co Ltd.


Iepriekšējais: Kas ir karbīda ieliktņi?

Nākamais: neviens

Populāras kategorijas