Visas kategorijas

Jaunumi

Tu esi šeit : Sākums> Jaunumi

Kā izvēlēties piemērotu virpošanas ieliktni

Laiks: 2023-05-18 Rezultāti: 20

Kad mēs izvēlamies pagriežams ieliktnis, mums jāņem vērā daudzi parametri, piemēram, ieliktņa ģeometrija, ieliktņa pakāpe, ieliktņa forma un ieliktņa izmērs, priekšgala rādiuss un ievades leņķis, lai panāktu labu mikroshēmas kontroli un apstrādes veiktspēju.

Pirmkārt, mums jāzina, ka ieliktņi tiks izmantoti neapstrādāšanai, apdarei vai vienkārši vispārīgai virpošanai. Negatīvie ieliktņi ir visspēcīgākais un labākais risinājums rupjā apstrādei un vispārējai virpošanai, jo spēcīgās ieliktņu formas un biezuma dēļ tas ļaus veikt dziļākus griešanas dziļumus un lielāku padevi.

Negatīvs pagrieziena ieliktnis

· Divpusējs un/vai vienpusējs

· Augsta malu izturība

· Nulles klīrenss

· Pirmā izvēle ārējai virpošanai

· Smagie griešanas apstākļi

Ja veicat apdari, pozitīvās ieliktņi vienmēr ir labākais risinājums, jo tie rada mazāku griešanas spēku un tādējādi var tikt galā ar mazāku griešanas dziļumu, novēršot vibrāciju.

Pozitīvi pagriežams ieliktnis

· Vienpusējs

· Zemi griešanas spēki

· Sānu klīrenss

· Pirmā izvēle iekšējai virpošanai un slaidu detaļu ārējai virpošanai

· CNMG, DNMG un WNMG ir vispopulārākie rupjmašīnas ieliktņi. Smagākām rupjās apstrādes darbībām SNMG ir lieliska izvēle ar 45 grādu pieejas leņķi, kas nodrošina lielāku griezuma dziļumu un samazina griešanas slodzi.

·

微信截图_20230518095930_副本·

· CCMT, DCMT, VCMT vai VBMT ir populārākie apdares ieliktņi.

· Rupjapstrādes darbiem jūs parasti izvēlaties 0.8 mm vai 1.2 mm rādiusu atkarībā no jūsu mašīnas zirgspēkiem un plānotā griezuma dziļuma.

· Apdares operācijām labākais risinājums būtu 0.4 mm vai 0.2 mm rad. Tas ļauj veikt mazāko griezuma dziļumu, neradot vibrāciju.

Otrkārt, apstipriniet pagrieziena ieliktņa pakāpi

·

图片 1

Ieliktņa pakāpi galvenokārt izvēlas atbilstoši:

· Sastāvdaļas materiāls (ISO P, M, K, N, S, H)

· Metodes veids (apstrāde, vidēja, raupjēšana)

· Apstrādes apstākļi (labi, vidēji, sarežģīti)

Ieliktņa ģeometrija un ieliktņa pakāpe papildina viena otru. Piemēram, pakāpes stingrība var kompensēt ieliktņa ģeometrijas stiprības trūkumu.

Pēdējais, Virpošanas ieliktņi forma

Ieliktņa forma jāizvēlas atbilstoši instrumentam nepieciešamā ievades leņķa pieejamībai. Jāizvēlas lielākais iespējamais priekšgala leņķis, lai nodrošinātu ieliktņa izturību un uzticamību. Tomēr tas ir jāsabalansē ar veicamo samazinājumu dažādību.

Liels priekšgala leņķis ir spēcīgs, taču tam ir nepieciešama lielāka mašīnas jauda, ​​un tam ir lielāka vibrācijas tendence.

Neliels priekšgala leņķis ir vājāks, un tam ir neliela saķere ar griezējmalu, kas var padarīt to jutīgāku pret karstuma ietekmi.

图片 2_ 副本

Es vienmēr saviem jaunajiem darbiniekiem paužu, ka patiesībā nav sliktu pagrieziena atzīmju, bet gan nepareizi piemērotas pagrieziena atzīmes. Jums var būt vislabākā ieliktņa ģeometrija un skaidu lauzējs, taču, ja karbīda pakāpe neatbilst materiālam, kuru griežat, jūs vienkārši tērēsit savu laiku.

Kad esat izvēlējies materiālam raksturīgo karbīda kategoriju, mums ir jānosaka, vai veicat rupjo, vidējo vai beidzamo virpošanu.

Tālāk sniegtajai rokasgrāmatai vajadzētu sniegt jums labu pamatojumu, kura pakāpe ir piemērota kādam materiālam/pielietojumam.

Rupjmašīna ir ļoti izturīga un darbosies ar lēnāku virsmas ātrumu, taču tā labi iztur periodiskus griezumus. Tomēr jūsu rupjā apstrāde var ļoti atšķirties no kāda cita veiktā rupjā apstrādes. Piemēram, virpotājs uz VTL, kas virpo lielus nerūsējošā tērauda lējumus, veiks 5 mm+ griešanas dziļumu, savukārt virpotājs uz mazākas virpas apstrādās ar daudz mazāku griezuma dziļumu.

Šādos gadījumos var būt noderīgi runāt ar kādu no mūsu inženieriem un apspriest jūsu prasības, izmantojot šādu informāciju:

· Sagataves diametrs.

· Materiāls.

· Forma (piemēram, raupja, sešstūra).

· Mašīnas iespējas.

· Pamatojoties uz to, viņi var ātri novērtēt jūsu darbam piemērotāko karbīda kategoriju.

· Apdares pakāpe būs visgrūtākā pakāpe, kas nobrauca ar lielāku virsmas ātrumu. Tas nedarbosies labi zem vibrācijas vai smagiem periodiskiem griezumiem.

Zhuzhou Lifa Cemented Carbide Industrial Co Ltd atrodas Zhuzhou pilsētā, kas ir lielākais cementētā karbīda izstrādājumu ražošanas centrs Āzijā. Mēs ražojam visu veidu karbīda ieliktņi vairāk nekā 20 gadus ar labu kvalitāti un diezgan konkurētspējīgu cenu.

Ja jums ir kādi jautājumi vai jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums!

图片 3_ 副本


Populāras kategorijas